Akıllı Tahta Hataları

Akıllı Tahta Yazılım Hataları ve Giderilmesi :

Bu sayfamızda sizlerden bize ulaşan akıllı tahta uygulama hataları ile ilgili çözümleri paylaşacağız.

  • Beklenmedik bir hata oluştu. Bunun için sizden özür dileriz. Sisteminizde Framework 4.5 ve üzeri kurulu olduğundan Windows 7 ve üzeri sistem yüklü olduğundan emin olunuz….

Eğitim Vadisi akıllı tahta uygulamaları olan PDF ve MSB lerde bu hata ile karşılaşılabilmektedir. Kurumlarda genel olarak akıllı tahtalardaki yazılımların korunması için Deep Freeze, Shadow Defender vb. yazılımlar kullanılmaktadır. Bu programların kurulu olduğu akıllı tahtalar her kapatılıp açılmasından sonra tahtada yapılan değişiklikleri iptal etmekte. Korumanın kurulduğu ana sistemi geri almaktadır. Bu uygulamaların yüklü olduğu akıllı tahtalar güncellemeleri almadıkları için Framework yazılımı eski sürümlerde kalmakta ve bu nedenden dolayı PDF ve MSB uygulamaları çalışmamaktadır. Bu hatanın giderilmesi için korumalar deaktif edilerek Framework 4.5 veya üstü yazılım yüklenmelidir.

Framework 4.6.2 sürümünü Microsoft sitesinden offline olarak yüklemek için tıklayın. (Offline sürümde kurulurken internet bağlantınız olmalıdır.)